با توجه به فرا رسیدن ماه محرم و ایام عزاداری سیدالشهدا(ع) و اهمیت نشر و ترویج فرهنگ عاشورا، ترشیز وب (بخش خدمات طراحی وب و برنامه نویسی وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی) اقدام به ارائه هاست رایگان برای وب سایت های فعال در حوزه ترویج فرهنگ عاشورایی و همچنین برای راه اندازی وبسایت هیئات مذهبی سراسر کشور می کند. مهلت استفاده از این طرح از اول محرم الحرام تا روز اربعین (20 صفر) و جزئیات هاست مربوطه به شرح زیر می باشد: مدت زمان دوره در صورت فعالیت مناسب وبسایت قابل تمدید و تمامی امکانات (میزان فضا و . . . ) هم قابل افزایش خواهدبود.
هیئات مذهبی سراسر کشور جهت سفارش سرویس مربوطه کافی است مشخصات هیئت را از طریق ارسال یک پیامک با عنوان «درخواست سرویس میزبانی وب هیئات مذهبی» به شماره 09386926300 ارسال کنند. لطفا دقت داشته باشید هیئاتی که تاکنون وبسایتی نداشته اند می توانند از این سرویس بدون هیچگونه قید شرطی بهره مند شوند.
سایر هیئات و یا مدیران وبسایت های مذهبی هم جهت بهره مندی از این سرویس کافی است نشانی وبسایت خود را از طریق مذکور ارسال کنند. درصورتیکه وبسایت اعلام شده دارای آمار بازدید و رتبه مناسب باشد، ظرف مدت نهایتا 24 ساعت پس از دریافت پیامک سرویس مربوطه راه اندازی خواهدشد. ضمنا انتقال وبسایت به سرور های ترشیز وب برای وبسایت هایی که پنل هاستینگ آنها cpanel باشد کاملا رایگان خواهدبود.
ارسال درخواست از طریق پیام رسان سروش (شماره فوق الذکر) هم قابل انجام است.
ضمنا سفارشات طراحی وبسایت های مذهبی در این مدت با 72 درصد تخفیف انجام خواهدشد.

ارائه این سرویس و وضع موارد زیر صرفا با هدف گسترش هرچه سریع تر فرهنگ اصیل عاشورایی انجام شده است.

نشانی رایگان بصورت سابدامینی از دامنه های زیر خواهدبود:

wefam.ir

al-warethin.ir

torshizweb.ir

راه اندازی وبسایت برای هیئاتی که از این سرویس استفاده میکنند توسط ترشیز وب و ظرف مدت حداکثر یک هفته و نیز با تخفیف ویژه 72 درصدی انجام خواهدشد.

هیئاتی که قصد دارند هزینه کمتری برای طراحی سایت حود بپردازند میتوانند از سایت های آماده ترشیز وب که در این مدت با مبلغ فقط و فقط 50000 تومان ارائه میشوند استفاده کنند.

در صورتیکه مطالب وبسایتی چند زبانه (حداقل دو زبان فارسی و انگلیسی) باشد افزایش فضا تا 5 گیکابایت به صورت رایگان انجام خواهدشد.

وبسایت هایی که از این سرویس استفاده میکنند، فقط باید برای درج و انتشار یا بازنشر محتوای مذهبی و فرهنگی استفاده شوند.

در صورت تمایل مدیر وبسایت به درج تبلیغات، میبایست حسب میزان تبلیغات، ماهانه 5000 تا 10000 تومان بصورت ثابت و یا 25% از درآمد تبلیغات، به وبسایت "خاکریز فرهنگی وارثین" تعلق گیرد. ابن مبلغ تماما و فقط و فقط صرف گسترش فرهنگ ناب ایرانی-اسلامی میشود.

در صورت استفاده از سابدامین رایگان میبایست تعهد کتبی مبنی بر عدم ارسال مطالب نامربوط داده شود.

وبسایت های تازه تاسیسی که روی این سرویس راه اندازی می شوند باید به اندازه ای فعالیت داشته باشند که ظرف مدت حداکثر 3 ماه به رتبه زیر 17 میلیون الکسا برسند و این رتبه ماهانه حداقل به اندازه 1000000 ارتقاء پیدا کند. توجه دارید که ارتقاء رتبه به معنای کاهش آن است.
با توجه به پرسش های مکرر شما عزیزان این نکته را ذکر ی کنیم که هاستینگ این سرویس از هاستینگ آلمان ترشیز وب ارائه می شود. با این حال در صورت تمایل مشتریان امکان ارائه هاست از سرور ایران هم وجود دارد که این امر با ارائه تخفیف انجام خواهدشد.Monday, September 10, 2018« برگشت

Powered by WHMCompleteSolution