با توجه به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، ترشیز وب (بخش خدمات طراحی وب و برنامه نویسی وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی) اقدام به ارائه هاست رایگان برای وب سایت های فعال در حوزه دفاع مقدس و نیز طراحی وبسایت های مرتبط با دفاع مقدس با تخفیف ویژه 59 درصدی می کند. مهلت استفاده از این طرح از 31 شهریور به مدت هفت روز و جزئیات هاست مربوطه به شرح زیر می باشد: مدت زمان دوره در صورت فعالیت مناسب وبسایت قابل تمدید و تمامی امکانات (میزان فضا و . . . ) هم قابل افزایش خواهدبود.
متقاضیان جهت سفارش سرویس مربوطه کافی است مشخصات وبسایت را از طریق ارسال یک پیامک با عنوان «درخواست سرویس میزبانی وب ویژه هفته دفاع مقدس» به شماره 09386926300 ارسال کنند.
لطفا دقت داشته باشید متقاضیانی که تاکنون وبسایتی نداشته اند می توانند از این سرویس بدون هیچگونه قید شرطی بهره مند شوند.
مدیران سایر وبسایت ها هم جهت بهره مندی از این سرویس کافی است نشانی وبسایت خود را از طریق مذکور ارسال کنند. درصورتیکه وبسایت اعلام شده دارای آمار بازدید و رتبه مناسب باشد، ظرف مدت نهایتا 24 ساعت پس از دریافت پیامک سرویس مربوطه راه اندازی خواهدشد. ضمنا انتقال وبسایت به سرور های ترشیز وب برای وبسایت هایی که پنل هاستینگ آنها cpanel باشد کاملا رایگان خواهدبود.
ارسال درخواست از طریق پیام رسان سروش (شماره فوق الذکر) هم قابل انجام است.

نشانی رایگان بصورت سابدامینی از دامنه های زیر خواهدبود:

wefam.ir

al-warethin.ir

torshizweb.ir

راه اندازی وبسایت برای متقاضیانی که از این سرویس استفاده میکنند توسط ترشیز وب و ظرف مدت حداکثر یک هفته و نیز با تخفیف ویژه 59 درصدی انجام خواهدشد.

متقاضیانی که قصد دارند هزینه کمتری برای طراحی سایت حود بپردازند میتوانند از سایت های آماده ترشیز وب که در این مدت با مبلغ فقط و فقط 40000 تومان ارائه میشوند استفاده کنند.

در صورتیکه مطالب وبسایتی چند زبانه (حداقل دو زبان فارسی و انگلیسی) باشد افزایش فضا تا 5 گیکابایت به صورت رایگان انجام خواهدشد.

 

در صورت تمایل مدیر وبسایت به درج تبلیغات، میبایست حسب میزان تبلیغات، ماهانه 1000 تا 50000 تومان بصورت ثابت و یا 25% از درآمد تبلیغات، به وبسایت "خاکریز فرهنگی وارثین" تعلق گیرد. ابن مبلغ تماما و فقط و فقط صرف گسترش فرهنگ ناب ایرانی-اسلامی میشود.

در صورت استفاده از سابدامین رایگان میبایست تعهد کتبی مبنی بر عدم ارسال مطالب نامربوط داده شود.

وبسایت های تازه تاسیسی که روی این سرویس راه اندازی می شوند باید به اندازه ای فعالیت داشته باشند که ظرف مدت حداکثر 3 ماه به رتبه زیر 20 میلیون الکسا برسند و این رتبه ماهانه حداقل به اندازه 1000000 ارتقاء پیدا کند. توجه دارید که ارتقاء رتبه به معنای کاهش آن است.Saturday, September 22, 2018« برگشت

Powered by WHMCompleteSolution